19
- Lipiec
2018
Posted By : bzadmin
Pożyczka dla zmotoryzowanych w Motokasa

Osoby posiadające własny samochód doskonale wiedzą, że jego utrzymanie może słono kosztować. Wizyta w warsztacie, kolizja, napraw poszczególnych części to zawsze pociąga za sobą fundusze. Ponadto, jak dobrze wiemy, marka marce nierówna, przez co możemy wpaść w spore kłopoty, gdy nasz pojazd odmówi pracy. Jeśli auto jest dla nas jedynym środkiem lokomocji, to jego naprawa musi zostać zrealizowana jak najszybciej. Gdy nie posiadamy gotówki na ten cel, możemy zwrócić się do firmy pozabankowej, która świadczy pożyczki dla zmotoryzowanych. To marka Motokasa, której właścicielem jest spółka IPF Polska z siedzibą w Warszawie. Sp. z o.o. IPF wprowadziła na rynek między innymi Hapi pożyczki oraz Loans4Players.

Motokasa i oferta pożyczek dla zmotoryzowanych

logo motokasaPożyczki przeznaczone dla osób, które posiadają samochód to niewątpliwie nowość w tej branży. Doskonale wpisują się w trend, bowiem aut na ulicach przybywa, a co za tym idzie, Polacy muszą liczyć się także z wyższymi kosztami ich naprawy. Jeśli zdarzy się sytuacja, w której będziemy zmuszeni oddać swój pojazd do warsztatu, a środków na ten cel wcześniej nie zgromadzimy, możemy wówczas skorzystać z Motokasa.

Firma ma do zaoferowania pożyczki w wysokości od 800 do 15 000 zł. Okres kredytowania wynosi 3-36 miesięcy. Spłatę zobowiązania finansowego można rozpocząć nawet po 3 miesiącach, zatem klienci mają szansę skorzystania z tzw. wakacji kredytowych.

By ubiegać się o pożyczkę należy wypełnić formularz rejestracyjny online. Zamieszczamy w nim swoje dane osobowe oraz kontaktowe, a ponadto winniśmy podać wysokość i źródło dochodów. Analiza wniosku zajmuje zwykle kilka minut (dnia pracy Biura Obsługi Klientów), po uzyskaniu odpowiedzi pozytywnej należy zweryfikować numer konta przelewając symboliczną opłatę rejestracyjną. Umowa przesyłana jest do klienta pocztą elektroniczną.

Wymagania względem pożyczkobiorców

  • obywatelstwo polskie
  • ukończony 18 rok życia
  • udokumentowany dochód
  • dysponowanie własnym kontem bankowym oraz aktywnym numerem telefonu komórkowego

Pożyczki należy przeznaczyć na wydatki związane z zakupem lub naprawą samochodu. Jest to oferta dedykowana jedynie dla właścicieli aut.

Motokasa.eu weryfikuje wiarygodność kredytową wnioskodawców w bazach BIG InfoMonitor, ERIF BIG, KRD lub BIK.

Dodaj komentarz