09
- Sierpień
2017
Posted By : bzadmin
Kredyt pod zastaw mieszkania bez zdolności kredytowej

Wiele firm internetowych specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pod zastaw nieruchomości, działki czy samochodu. Wymienione dobra stanowią zabezpieczenie kredytu tym samym zmniejszając ryzyko kredytowe. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które dysponują nieruchomością, lecz nie mają odpowiedniej zdolności kredytowej by otrzymać pożyczkę czy kredyt w banku.

Kredyt pod zastaw nieruchomości bez zdolności kredytowej

Grupy finansowe, takie jak Grupa inwestycyjna Inwestum, oferują pożyczki pod zastaw mieszkania bez sprawdzania zdolności kredytowej. Klienci muszą dysponować nieruchomością, która tym samym będzie zabezpieczeniem kredytu. Gdy nie wywiążą się z obowiązku zwrócenia pieniędzy w terminie, dana firm zyskuje może rościć prawo do danej nieruchomości. Gdy się to rozsądnie przemyśli, to jest to logiczne wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Jednak musimy być pewni, że będziemy w stanie daną pożyczkę spłacić.

Dlatego zanim zdecydujemy się na kredyty pod zastaw mieszkania bez zdolności kredytowej należy:

 • dokładnie zapoznać się ofertą danej firmy kredytowej – przeczytać opinie o niej w internecie
 • sprawdzić na stronie KNF czy dana firma, która oferuje kredyt pod zastaw nie znajduje się na liście ostrzeżeń publicznych i czy nie trwa wobec niej postępowanie sądowe
 • dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową, wziąć taką kwotę kredytu, którą będziemy w stanie spłacić

Choć dla wielu takie rozwiązanie jak kredyty pod zastaw mieszkania bez zdolności kredytowej może być ryzykowne, to gdy trafimy na sprawdzoną firmę, na pewno będziemy zadowoleni. My polecamy grupę finansową Safe House (inwestum.pl). Jej głównymi zaletami są:

 • pożyczka pod zastaw mieszkania bez konieczności wymeldowania
 • niskie koszty kredytu pod zastaw
 • wysoka jakość obsługi
 • możliwość odroczenia rat odsetkowych

Safe House działa na rynku finansowym od lat 90-tych, cechuje się zatem wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu pożyczek. Zdobyła szerokie grono klientów, którzy wyrażają pozytywne opinie o jej usługach.

Klucze leżące na stole
Jak znaleźć dobry kredyt pod zastaw nieruchomości? Proponujemy grupę inwestycyjną Safe House

Wymagane dokumenty do uzyskania kredytu pod zastaw nieruchomości

 • akt notarialny i wypis z księgi wieczystej (dana nieruchomość nie może być obciążona kredytem, a osoba ubiegająca się o pożyczkę hipoteczną winna być jedynym jej właścicielem)
 • zaświadczenie z urzędu o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu lub domu
 • zaświadczenie o nie zaleganiu z wszelkimi opłatami czynszowymi
 • dokumentacja fotograficzna nieruchomości z zewnątrz oraz z wewnątrz
 • dla darowizn – zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o opłacaniu podatku od spadku i darowizn

Kredyt pod zastaw mieszkania to idealne rozwiązanie dla osób, które pilnie potrzebują gotówki a liczy się dla nich przede wszystkim krótki okres oczekiwania na pożyczkę. Inwestum to bezpieczna firma udzielająca prywatnych pożyczek pod zastaw. Procedura ubiegania się o nie zajmuje tylko jeden dzień, a pieniądze można otrzymać już po 24 godzinach od złożenia wniosku o pożyczkę.
Inwestum realizuje kredyty bez przywłaszczeń i bez wymeldowania. Jedynym śladem jest wpis do księgi wieczystej, a zatem odbywa się to analogicznie jak w bankach, które oferują kredyt hipoteczny.

Dodaj komentarz