19
- Maj
2017
Posted By : bzadmin
Kredyt konsolidacyjny bez bik i zdolności kredytowej

Niejednokrotnie przeżywaliśmy chwile natłoku różnych spraw, w tym tych związanych z opłatą kredytów i pożyczek. Banki wymyśliły bardzo dobry sposób na odciążenie klientów, którzy dysponują wieloma kredytami – konsolidację zadłużenia.

Kredyt konsolidacyjny bez sprawdzania zdolności kredytowej

jak wspomniano wielokrotnie, banki dokładnie analizują historię kredytową klientów a także ich możliwości finansowe. Nie ma zatem w ich ofercie takiego produktu jak kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej. Byłoby to posunięcie zbyt ryzykowne, które mogło by doprowadzić do kryzysu w danej instytucji. Banki umożliwiają połączenie kilku zobowiązań w jedno, lecz tylko kredytów lub pożyczek zaciągniętych w innych bankach. Nie ma opcji konsolidacji chwilówek.

Konsolidacja pożyczek bez sprawdzania BIK

Jedynym rozwiązaniem pozwalającym na odciążenie pożyczkobiorców od spłaty wielu rat zobowiązań finansowych jest skorzystania z usług firm internetowych. Niektóre, jak np. Ekassa czy Rapida oferują konsolidowanie pożyczek bez sprawdzania zdolności kredytowej. Jednak w przypadku tej drugiej, by uzyskać potrzebne środki niezbędny jest gwarant. Niestety takie produkty są niezmiernie rzadkie i często popełniamy następujący błąd – zaciągamy chwilówki na spłatę innych zobowiązań. Początkowo może się to wydawać najlepszym wyjściem. Wszakże pożyczka bez zdolności kredytowej dostępne przez internet to gwarancja najszybszego wzbogacenia się. Niestety ten krok doprowadzi do pogłębienia naszego długo i wkrótce nim się obejrzymy, sięgniemy po kolejną pożyczkę.

Dodaj komentarz