19
- Maj
2017
Posted By : bzadmin
Kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej przez internet

Banki oferujące kredyty nie udostępniają tych produktów bez sprawdzania zdolności kredytowej. Taka jest polityka banku, nie może sobie pozwolić na ryzyko niespłacenia przez dłużnika jego zobowiązania. Zatem w trudnej sytuacji finansowej, gdy nasza zdolność kredytowa pozostawia wiele do życzenia powinniśmy się raczej skupić na pożyczkach przez internet.

Pożyczki ratalne

Niektóre firmy oferują wysoką kwotę pożyczek ratalnych, które w jakiś sposób rekompensują to, że nie otrzymaliśmy w banku kredytu bez zdolności kredytowej i BIK. Jeśli natomiast natrafimy na taką firmę pozabankową, która także sprawdza swoich klientów we wszystkich bazach gospodarczych i żąda od nich udokumentowanego dochodu, możemy skierować się na inny cel: pożyczki gotówkowe bez sprawdzania zdolności kredytowej. Jednak z reguły, posiadanie dochodu, nawet niewielkiego, poniżej średniej krajowej wystarczy firmie do przyznania nam pożyczki ratalnej.

Pożyczki gotówkowe

W przypadku pożyczek gotówkowych krótkoterminowych sprawa wygląda o wiele prościej. Firmy bowiem często oferują pożyczki bez zdolności kredytowej i BIK. Jeśli zatem posiadasz jakikolwiek negatywny wpisów do Biura Informacji Kredytowej, taka pożyczka jest dla Ciebie. Z drugiej strony należy pamiętać o tym, że jeśli nie radzisz sobie ze swoim finansami, nie warto brnąć w kolejne pożyczki, tylko najlepiej zrobić porządek w swoim budżecie domowym. I to co najistotniejsze – nie bierz kolejnych pożyczek by spłacać swoje zaległe kredyty, w ten sposób szybko znajdziesz się w pętli zadłużenia.

Dodaj komentarz